Klasyczna
Stylizowana

Klasyczna

Stylizowana

Stare Deby

Decor

Antyczna

 

Dworska

Glamour

Champions 

Kolekcja podłóg dębowych

Co zrobić, by projektowany przez Ciebie salon, jadalnia czy recepcja firmy były naprawdę wyjątkowe i zachwycały już od pierwszego rzutu okiem? To bardzo proste – zdecyduj się na ręcznie stylizowane podłogi dębowe.

 

Przygotowywane na wymiar

W naszym warsztacie nad każdą z desek pochyla się mistrz. Dzięki indywidualnemu traktowaniu tworzone przez nas podłogi dębowe na zamówienie są jedyne w swoim rodzaju – nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy. Co więcej, tylko u nas znajdziesz deski o długości do nawet sześciu metrów! Wyobraź sobie, jak niesamowite aranżacje można dzięki nim stworzyć!

 

Indywidualne projekty zamówień

Pracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i architektami – deski stylizujemy ręcznie, zgodnie z Waszym zamówieniem i pomysłem. To odróżnia nas od konkurencji: my tworzymy podłogi dębowe według indywidualnych projektów naszych klientów, od A do Z. Jeśli więc masz konkretny pomysł w głowie, to nasz warsztat zamieni go w rzeczywistość – i to tak, że będziesz zadowolony!

 

 

Nieskończone możliwości

Ponieważ wykonujemy podłogi dębowe na wymiar, otrzymujesz produkt całkowicie odpowiadający przestrzeni w Twoim domu czy obiekcie. Wybierać możesz spośród 150 wzorów, układanych w jodełkę francuską, węgierską i klasyczną czy na sposób tradycyjny. W połączeniu z możliwościami ręcznej stylizacji daje to nieskończenie wiele wariantów aranżacji przestrzeni. Warto dodać, że jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i wizje: możemy wykonać pasy drewniane pomiędzy płytami, ozdobić deskami ściany i sufity czy wykonać schody i stylowe fronty kuchenne na zamówienie.

 

Usługi stolarskie – sprzedaż i montaż

Wykonywanie na wymiar i ręczna stylizacja według indywidualnych projektów to nie wszystko. Proponujemy sprzedaż i montaż podłóg dębowych w domach i obiektach naszych klientów. Usługę przeprowadzamy fachowo i sprawnie: doskonale znamy materiał, z którym pracujemy, mamy niezbędne umiejętności i sprzęt.

 

Jeśli marzą Ci się drewno na posadzce w Twoim domu, albo imponująca aranżacja z wykorzystaniem ręcznie stylizowanych desek, zgłoś się do fachowców. Oferujemy wykonanie zamówień na wymiar, sprzedaż i profesjonalny montaż – gwarantujemy Ci zadowolenie na lata!

MBS Home

kontakt@mbshome.eu | 881-389-993

UWAGA! Do klienta dojeżdżamy osobiście.
Głogowska 227 60-111 Poznań