Tekstury

Klasyczna
Stylizowana

Klasyczna

Stylizowana

Stare Deby

Antyczna

 

Dworska

Glamour

Champions 

Kolekcja podłóg dębowych

Przedstawiamy wszystkie kolekcje naszych podłóg.

Dobrane tak, aby każdy, od miłośników skandynawskiej klasyki aż po rustykalne wnętrza sprzed lat znalazł coś dla siebie. 

 

Kiedy wybieramy elementy wystroju naszego domu, warto postawić na takie, które przez długi czas będą wyglądać atrakcyjnie. Dobrą decyzją będą postarzane podłogi dębowe, które znane są ze swojego wyjątkowego wyglądu i odporności na uszkodzenia. Nasza wrocławska firma od lat tworzy dekoracyjne podłogi drewniane, które sprawdzają się we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach, zarówno tych minimalistycznych, jak i bardziej ozdobnych. Możliwe jest też także uzyskanie efektu postarzenia desek.

 

Tworząc kolekcje przede wszystkim chcemy, by były one trwałe i naturalne. Dekoracyjne deski podłogowe, które oferujemy, są lite, co oznacza, że wykonano je z jednego kawałka drewna dębowego. To naprawdę ogromna zaleta, ponieważ dzięki takiej technice wykonania dłużej zachowuje one atrakcyjny wygląd, a przecież na tym zależy zarówno nam, jak i Państwu. Lite deski można poddawać cyklinowaniu częściej od takich, które wykonano z kilku warstw drewna. 

 

Każdej naszej kolekcji poświęcamy ogrom pasji, czasu i zainteresowania, a wszystkie elementy wykonujemy ręcznie, by zyskać pewność, że będą one zdobić domy naszych klientów przez lata.

 

Zapraszamy do kontaktu kontakt@mbshome.eu lub 881-389-993 

MBS Home

kontakt@mbshome.eu | 881-389-993

UWAGA! Do klienta dojeżdżamy osobiście.
TOP MEBLE POZNANSKA 140

KOMORNIKI