TimbArt

MBS Home

Nowość 

Czarny Dąb

Dąb Lity

Żywica

Tworzone własnoręcznie na indywidualne zamówienie klientów, wykonywane z wyjątkowych, rzadkich materiałów – stoły: z czarnego dębu, z litego drewna czy z żywicy mogą już wkrótce zdobić Twoją jadalnię czy salon.

 

Niepowtarzalne kształty

W naszym warsztacie stolarskim pracujemy nad niesamowitymi projektami: wystarczy spojrzeć na galerię zdjęć, by przekonać się, jak niezwykłe możliwości oferuje czarny dąb czy żywica. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest wyjątkowy wygląd mebli. Stoły z litego dębu, a także pozostałe modele zachwycają wyraźnymi słojami i sękami, wyczuwalnymi bez trudu pod palcami. Kształty naszych wyrobów robią wrażenie – dębina pozwala tworzyć zarówno symetryczne figury, jak i te o falistych liniach. Zwracamy szczególną uwagę na stoły z żywicy – jej przeźroczysty kolor pozwala stworzyć wrażenie unoszących się kawałków drewna.

Wyjątkowa trwałość

Dębowe meble, także te zrobione z litego drewna czy jego czarnego wariantu, są w odpowiedni sposób wykończone i impregnowane, dzięki czemu blaty wytrzymają wiele lat użytkowania. Również cykliczne odnawianie nie stanowi problemu, a po renowacji wyglądają tak samo dobrze, jak w dniu zakupu.

 

Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym, ręcznie robionym meblu, który będzie cieszył Cię swoją wyjątkowością przez długi czas, zgłoś się do nas.

MBS Home

kontakt@mbshome.eu | 881-389-993

UWAGA! Do klienta dojeżdżamy osobiście.
Głogowska 227 60-111 Poznań