Klasyczna
Stylizowana

Klasyczna

Stylizowana

Stare Deby

Decor

Antyczna

 

Dworska

Glamour

Champions 

Kolekcja podłóg dębowych

MBS Home
  1. pl
  2. de
  3. en

Co zrobić, by projektowany przez Ciebie salon, jadalnia czy recepcja firmy były naprawdę wyjątkowe i zachwycały już od pierwszego rzutu okiem? To bardzo proste – zdecyduj się na ręcznie stylizowane podłogi dębowe.

 

Przygotowywane na wymiar

W naszym warsztacie nad każdą z desek pochyla się mistrz. Dzięki indywidualnemu traktowaniu tworzone przez nas podłogi dębowe na zamówienie są jedyne w swoim rodzaju – nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy. Co więcej, tylko u nas znajdziesz deski o długości do nawet sześciu metrów! Wyobraź sobie, jak niesamowite aranżacje można dzięki nim stworzyć!

 

Indywidualne projekty zamówień

Pracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i architektami – deski stylizujemy ręcznie, zgodnie z Waszym zamówieniem i pomysłem. To odróżnia nas od konkurencji: my tworzymy podłogi dębowe według indywidualnych projektów naszych klientów, od A do Z. Jeśli więc masz konkretny pomysł w głowie, to nasz warsztat zamieni go w rzeczywistość – i to tak, że będziesz zadowolony!

 

 

Nieskończone możliwości

Ponieważ wykonujemy podłogi dębowe na wymiar, otrzymujesz produkt całkowicie odpowiadający przestrzeni w Twoim domu czy obiekcie. Wybierać możesz spośród 150 wzorów, układanych w jodełkę francuską, węgierską i klasyczną czy na sposób tradycyjny. W połączeniu z możliwościami ręcznej stylizacji daje to nieskończenie wiele wariantów aranżacji przestrzeni. Warto dodać, że jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i wizje: możemy wykonać pasy drewniane pomiędzy płytami, ozdobić deskami ściany i sufity czy wykonać schody i stylowe fronty kuchenne na zamówienie.

 

Usługi stolarskie – sprzedaż i montaż

Wykonywanie na wymiar i ręczna stylizacja według indywidualnych projektów to nie wszystko. Proponujemy sprzedaż i montaż podłóg dębowych w domach i obiektach naszych klientów. Usługę przeprowadzamy fachowo i sprawnie: doskonale znamy materiał, z którym pracujemy, mamy niezbędne umiejętności i sprzęt.

 

Jeśli marzą Ci się drewno na posadzce w Twoim domu, albo imponująca aranżacja z wykorzystaniem ręcznie stylizowanych desek, zgłoś się do fachowców. Oferujemy wykonanie zamówień na wymiar, sprzedaż i profesjonalny montaż – gwarantujemy Ci zadowolenie na lata!

Odwiedź nas na :

 

INSTAGRAM                       FACEBOOK

MBS Home

kontakt@mbshome.eu | 881-389-993

UWAGA! Do klienta dojeżdżamy osobiście.
Głogowska 227 60-111 Poznań